TMOV14RP320ML3T7
MFR.Part #
TMOV14RP320ML3T7
JLCPCB Part #
C2657752
Package
Plugin
Description
136J 320V 380pF@1MHz 420V 510V 6kA 840V 插件 Varistors ROHS