V10E175AUTO2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E175AUTO2T
JLCPCB Part #
C2656589
Package
Plugin
Description
175V 225V 270V 3.5kA 350pF@1MHz 55J 插件 Varistors ROHS