V510LA10CP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V510LA10CP
JLCPCB Part #
C1527807
Package
Plugin
Description
1350V 20pF@1MHz 3.5kA 510V 820V 852V 98J 插件 Varistors ROHS