1206L050/24WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L050/24WR
JLCPCB Part #
C2154056
Description
-40℃~+85℃ 100A 100ms 150mΩ 1A 24V 500mA 750mΩ 8W 1206 Resettable Fuses ROHS