V100MA4A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V100MA4A
JLCPCB Part #
C1527753
Package
SOD-83A
Description
100V 100pF@1MHz 200V 400mJ 40A 57V 72V SOD-83A Varistors ROHS