V07P420PL2T5X2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V07P420PL2T5X2855
JLCPCB Part #
C2657572
Package
Plugin
Description
1.12kV 1.75kA 40J 420V 55pF@1MHz 560V 680V 插件 Varistors ROHS