TR600-150F-EX-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TR600-150F-EX-2
JLCPCB Part #
C2153754
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 150mA 22Ω 300mA 300mA 60V 6Ω 8s 插件 Resettable Fuses ROHS