TPSMD60A
MFR.Part #
TPSMD60A
JLCPCB Part #
C3709557
Description
-65℃~+150℃ 2uA 31A 3kW 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS