1.5KE530CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE530CA
JLCPCB Part #
C1975196
Description
-55℃~+175℃ 1 1.5kW@10/1000us 1uA 2.1A 451V 503.5V 725V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS