TPSMD18A
MFR.Part #
TPSMD18A
JLCPCB Part #
C316012
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 102.7A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS