15KPA58A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA58A-HR
JLCPCB Part #
C3699914
Description
-55℃~+175℃ 15kW 161A 2uA 58V 64.8V 93.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS