TPSMC90CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMC90CA-VR
JLCPCB Part #
C3711736
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.3A 100V 145.4V 1uA 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS