SMCJ170CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ170CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C3713249
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 1uA 275V 5.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS