SD36-01FTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SD36-01FTG
JLCPCB Part #
C434724
Package
SOD-323
Description
1uA 36V 40V 450W 5A@8/20us 62V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS