TPSMB18A-VR
MFR.Part #
TPSMB18A-VR
JLCPCB Part #
C3709012
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+175℃ 18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS