TP5KP43A
MFR.Part #
TP5KP43A
JLCPCB Part #
C1976714
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43V 47.8V 5kW@10/1000us 69.4V 73.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS