P4500GBLRP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
P4500GBLRP
JLCPCB Part #
C2667420
Package
DO-204AC
Description
150mA 2.2A 400V 45pF 5V 80A DO-204AC Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS