TP1.5KE33A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TP1.5KE33A
JLCPCB Part #
C3714987
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33.3A 45.7V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS