TMOV20RP550ML2B7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TMOV20RP550ML2B7
JLCPCB Part #
C1529619
Package
Plugin
Description
1.5kV 10kA 300pF@1MHz 360J 550V 715V 910V 插件 Varistors ROHS