TMOV20RP140ML2T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TMOV20RP140ML2T7
JLCPCB Part #
C2657726
Package
Plugin
Description
1.75nF@1MHz 10kA 110J 140V 180V 220V 360V 插件 Varistors ROHS