TMOV14RP385ML2T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TMOV14RP385ML2T7
JLCPCB Part #
C2659358
Package
Plugin
Description
1.025kV 150J 360pF@1MHz 385V 505V 620V 6kA 插件 Varistors ROHS