SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C224068
Package
DO-214AB
Description
20V 22.2V 32.4V 3kW 92.6A TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS