TMOV14RP300ML2B7
MFR.Part #
TMOV14RP300ML2B7
JLCPCB Part #
C1529806
Package
Plugin
Description
125J 300V 385V 400pF@1MHz 470V 6kA 775V 插件 Varistors ROHS