TMOV14RP275EL2T7
MFR.Part #
TMOV14RP275EL2T7
JLCPCB Part #
C2659433
Package
Plugin
Description
110J 275V 350V 430V 450pF@1MHz 6kA 710V 插件 Varistors ROHS