SZ5KASMC36CAT3G
MFR.Part #
SZ5KASMC36CAT3G
JLCPCB Part #
C20350009
Description
-65℃~+175℃ 36V 44.1V 58.1V 5kW@10/1000us 5uA 86.1A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS