5KP150CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP150CA
JLCPCB Part #
C1974008
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 150V 185V 21A 243V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS