SZ3KASMC11AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ3KASMC11AT3G
JLCPCB Part #
C20349912
Package
SMC
Description
-65℃~+175℃ 11V 13.5V 164.8A 18.2V 3kW@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS