SMCJ54CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ54CA
JLCPCB Part #
C2936129
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS