SZ1SMC36AT3G
MFR.Part #
SZ1SMC36AT3G
JLCPCB Part #
C1976599
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 35.8A 36V 40V 58.1V 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS