SZ1SMB90AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB90AT3G
JLCPCB Part #
C3701372
Package
SMB
Description
-65℃~+175℃ 100V 146V 210pF 4.1A 5uA 600W 90V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS