SZ1SMB8.5AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB8.5AT3G
JLCPCB Part #
C3713527
Package
SMB
Description
-65℃~+175℃ 1.69nF 10uA 14.4V 41.7A 600W 8.5V 9.44V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS