SZ1SMB26AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB26AT3G
JLCPCB Part #
C1976045
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 14.2A 26V 31.9V 42.1V 5uA 600W 630pF TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS