SZ1SMA28CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMA28CAT3G
JLCPCB Part #
C3704936
Package
SMA
Description
-65℃~+175℃ 2.5uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A 8.8pF Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS