SZ1.5SMC12AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ1.5SMC12AT3G
JLCPCB Part #
C3701117
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.2V 11.4V 16.7V 5uA 90A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS