SMTBJ050A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMTBJ050A
JLCPCB Part #
C2667715
Package
DO-214AA
Description
150mA 2V 50A 50V 5uA 60pF 80V DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS)