0498100.MXM6-CN
MFR.Part #
0498100.MXM6-CN
JLCPCB Part #
C1665727
Package
Bolt Mount
Description
-40℃~+125℃ 0.457mΩ 100A 2kA@32V 32V 51300 60mV Bolt-In Fuse 螺栓安装 Automotive Fuses ROHS