SMDJ33A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ33A-T7
JLCPCB Part #
C3698952
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS