SMDC310F/18-02
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDC310F/18-02
JLCPCB Part #
C3761684
Package
SMD,5.1x7.4mm
Description
1.5W 13mΩ 18V 36mΩ 50A SMD,5.1x7.4mm Resettable Fuses ROHS