SMAJ300A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ300A
JLCPCB Part #
C3720977
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1.3uA 300V 335V 400W 486V 800mA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS