SMAJ220A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ220A
JLCPCB Part #
C151242
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1.1A@10/1000us 1uA 220V 272V 356V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS