SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C223983
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS