SMA6L110A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMA6L110A
JLCPCB Part #
C1973760
Package
DO-221AC
Description
-65℃~+150℃ 110V 135V 177A@10/1000us 177V 1uA 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS