SESD0201X1BN-0015-096
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SESD0201X1BN-0015-096
JLCPCB Part #
C3703784
Package
DFN0603-2
Description
14V 2.5A@8/20us 7V 9.6V TVS DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS