0235.700VXEP
MFR.Part #
0235.700VXEP
JLCPCB Part #
C3163649
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 700mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS