QJ8010N5RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ8010N5RP
JLCPCB Part #
C3614782
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.3V 10A 50mA 50mA 800V TO-263(D2PAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS