QJ6004V3TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ6004V3TP
JLCPCB Part #
C17302120
Package
TO-251AA
Description
-40℃~+150℃ 1.3V 20mA 25mA 4A 600V TO-251AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS