SMF4L30CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L30CA
JLCPCB Part #
C1849728
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS