QJ4008DH2TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ4008DH2TP
JLCPCB Part #
C3613942
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 TRIAC 1.3V 10mA 25mA 400V 8A TO-252(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS