Q8008RH4TP
MFR.Part #
Q8008RH4TP
JLCPCB Part #
C17199357
Package
TO-220
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 35mA 35mA 800V 8A TO-220 Thyristors (SCR)/Modules ROHS