Q4004LTTP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
Q4004LTTP
JLCPCB Part #
C3615052
Package
TO-220AB-L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 400V 40mA 4A TO-220AB-L Thyristors (SCR)/Modules ROHS